Fabricia Beauty
4.5
(19 reviews)
Deze salon heeft nog geen foto’s

Deze salon heeft nog geen foto’s

Reviews
Wat klanten zeggen

19 reviews
25 nov
Lota Brtková
10 sep
Aneta Anet
Všem doporučuju! Paní je opravdu skvělá. Prodlužko jedině od této paní ☺️ jeste jednou moc děkuji! 🩷
8 aug
Veronika Musilová
Určitě nedoporučuji, byla jsem na zahuštění vlasů. Po třech týdnech budu sundávat. Vlasy vůbec nekoresponduji s kvalitou a typem vlastních vlasů. Po 4 umytí se změnila barva vlasů i objem, vlasy jsou hrubé, tvrdé a nepoddajné. Z podvlasu mi vykukují kousky nějaké hmoty. Abych mohla mezi lidi musím mít vlasy v culíku. Vyhozené peníze a ztráta času.
Team
Wie je bij ons kunt ontmoeten
J
Janča
J
Jana
Over de salon
Kapsalon