Salon Empathy
Nu gesloten
Vandaag de hele dag gesloten
5
(11 reviews)
Reviews
Wat klanten zeggen

11 reviews
21 jan
Petr Stepanek
Chodím sem skoro každé dva týdny, protože mají nízké ceny a stříhají velmi dobře. Doporučuji!
20 aug
Eva Fišerová
Byla jsem zatím jen jednou, pouze na stříhání, ale maximální spokojenost. Je to bez nutnosti objednání a to také potvrzuji. Paní / slečna mě vzala do pár minut (měla přede mnou pána). Byla milá, příjemná, střih jsme několikrát konzultovaly. Moc dobře jsme si navíc popovídaly. Ráda přijdu příště a doporučím dále.
30 mei
Petr Nosek
Vše v pořádku. Paní mě vzala i bez objednání,což mi velmi pomohlo.
Over de salon
Dámské, pánské i dětské střihy v příjemném prostředí. Najdete u nás dětský koutek i bezbariérový přístup – aby se u nás každý cítil pohodlně.