Nehtové Studio Liba
Nu gesloten
Vandaag open 13:00 - 20:00
4.5
(57 reviews)
Reviews
Wat klanten zeggen

57 reviews
15 mrt
Barbora Drnovska
Profesionální a vždy velmi vstřícný přístup, vždy jsem byla stoprocentně spokojená. Chodím pravidelně na shellack a výsledek byl vždy perfektní. Už jsem doporučila několika známým a udělala bych to kdykoli znovu!
10 feb
Kamila Verity
Navštěvuji paní Kocourkovou delší dobu a ráda se vracím. Kromě pěkných nehtů (gel lak/shellac) odcházím také s dobrou náladou. Ve srovnání s jinými studii paní Kocourková poskytuje šetrnou péči, kterou dnes málokteré nehtové studio v mém okolí poskytuje. Parkování v okolí se vždycky najde, případně studio se nachází hned u tramvajové zastávky.
19 jan
Tomas Spurny
Příjemná paní. Nehty upraví super.
Over de salon
Vaše nehty - Naše péče. Manikúra, P-Shine, Gel-Lak, Shellak, Modeláž nehtů.