Keratin Bar
5
(8 hodnocení)
Recenze
Co říkají zákazníci?

8 hodnocení
13. 1.
Діма Мазур
20. 12.
Solomija Bodnar
Все було чудово! Я робила вії та кератинування волосся, дуже задоволена, дівчата зробили в чотири руки за 2 години, я дуже задоволена, і раджу всім!
11. 11.
FlorAuri
Вже 5 років з дочкою приходимо до дівчат на кератин ,і я думаю це багато про що говорить. Звичайно рекомендую❤️🔥
Tým 
Koho u nás můžete čekat?
Khrystyna Dykovets
O salonu
Kadeřnictví
Přijímám nové klienty.
Mluvíme těmito jazyky
Co v salonu dostanete?
WC
Nápoje zdarma
Můžete platit těmito metodami
Karta
Hotovost
Apple Pay